Przejdź do treści
narty biegowe w Norwegii

Narty biegowe w Norwegii – Lillehammer 14-22.04.2024

Wybieramy się na zakończenie sezonu na trasy biegowe w okolicach Lillehammer.

Wyjazd potwierdzony

Tutaj trasy biegowe przygotowywane są jeszcze w pierwszym tygodniu maja. Długi dzień, pustki na trasach sprawią że przebywanie w górskich regionach Gór Rondane i regionu Oyer pozostawi niezapomniane przeżycia.

Koszt: 4000 zł

Cena obejmuje 8 noclegów w komfortowych domkach lub apartamentach w tym dwa ze śniadaniem w Lillehammer,
ubezpieczenie,
opiekę przewodnika, trenera na miejscu
Ten wyjazd będzie w trochę innej formule niż marcowy. Jedziemy w małej grupie 4-5 osoby. Zamierzamy wypożyczyć samochód i odwiedzić trasy biegowe w okolicy Lillehammer.
Cena nie obejmuje biletów lotniczych i wyżywienia. Wszędzie tam gdzie będziemy mieszkać będzie do dyspozycji kuchnia. Sporo jedzenia zabierzemy z Polski z uwagi na jego wysoką cenę w Norwegii. Zabieram również kuchenkę jetbowl żeby ugotować wodę ze śniegu w trakcie wycieczki. Co do jedzenia to sprawdzają się gotowce typu owsianka Kupca, kisielki „słodka chwila”, pure, paczke makaronu, chleb i jak ktoś lubi to gotowe dania lyofilizowane. Te produkty mam sprawdzone i je lubię. Na miejscu kupimy pozostałe produkty jak owoce czy soki.
Moge zabrać do swojego pokrowca narty – jest jeszcze miejsce – 100 zł (składka na wspólny bagaż)
Koszt przejazdu pociągiem z Oslo do Lillehammer to  ok 150 zł – ta cena jest nie ujęta w ofercie. Tak jak i przejazd autobusem Lillehammer – Sjusjoen ok 70 zł (transport publiczny jest sporo droższy niż u nas) pomyślałam nad rozwiązaniem z wynajęcie samochodu dlatego poproszę o daodatkowe 150 Euro składkowego na wynajem auta. Samochód na miejscu da nam wiele możliwości

 

listopad 2024
luty 2025
Nie odnaleziono wydarzeń!