Przejdź do treści
kurs dla początkujących

03.03.2024- Jednodniowy kurs narciarstwa biegowego dla początkujących

Celem kursu jest przygotowanie narciarza do samodzielnego biegania po łatwych trasach biegowych techniką klasyczną oraz do przeprowadzania samodzielnych wycieczek narciarskich w łatwym terenie tak by czuł z nich satysfakcję.

Program kursu narciarstwa biegowego dla początkujących

Dzień pierwszy czas trwania około 2,5 godz.

1. chód narciarski – nauka kroku podstawowego – krok klasyczny naprzemianstronny 2. zwrot przestępowaniem 3. podchodzenie (rozkrokiem, krok odstawno-dostawny) 4. zjazd na wprost 5. zmiana kierunku jazdy przestępowaniem 6. hamowanie pługiem i półpługiem

 

  • Cena nie  obejmuje dodatkowych kosztów takich jak: wypożyczenie nart, opłaty za korzystanie z tras biegowych, bilety wstępu do TPN…
  • kurs odbędzie się przy minimum 4 osobach

koszt 150 zł

Zajęcia odbywają się na dostępnych trasach w regionie (COS, Biały Potok, Kościelisko,). Pośredniczymy w wypożyczeniu nart biegowych – komplet to koszt  50 – 60zł / dzień lub 20 zł/godzinę. Prosimy o zgłoszenie potrzeby wypożyczenia nart podając swój wzrost, wagę, nr buta, Cena zależy od wypożyczalni z jakiej korzystamy i czasu wypożyczenia. Doradzamy przy zakupie sprzętu narciarskiego. Program jest ramowy. Kolejność może ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie możliwość modyfikowania trasy wycieczki ze względu na warunki atmosferyczne oraz kondycję grupy. Ostateczną decyzję o wyborze trasy podejmuje Przedstawiciel i/lub Instruktor, Przewodnik.

Kurs potwierdzony

 

  • Inne Informację:

    Zajęcia odbywają się na dostępnych trasach w regionie (COS, Biały Potok, Kościelisko,) Kurs odbędzie się przy min 4 osobach zgłoszonych i dostępnych trasach biegowych. Z uwagi na bardzo dynamicznie zmieniającą się pogodę na Podhalu (wiatry halne) ostateczne potwierdzenie realizacji kursu nastąpi do godz. 9 tej dnia poprzedzającego zajęcia. Prosimy o przybycie o czasie.
    Więcej informacji na stronie http://grupatatry.pl/kurs-narciarstwa-biegowego/
    Zapraszamy

listopad 2024
luty 2025
Nie odnaleziono wydarzeń!